پرفکت مانی چیست؟

جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۹


آیا در مورد این سیستم چیزی شنیده اید؟ کاربرد استفاده از آن چیست؟ و چرا افراد زیادی آن را در سیستم پرداخت الکترونیکی خریداری می کنند؟
در این مقاله به پاسخ این سوالات اشاره خواهیم کرد.

پرفکت مانی در فضای اینترنت به عنوان یک سیستم پرداخت الکترونیکی و غیر نقدی شناخته می شود. این شبکه در سال 2007 تأسیس و از نظر قانونی، درکشور پاناما به ثبت رسیده است. هدف از راه اندازی این سیستم، تسویه حساب های آنی و ایمن میان کاربران در محیط کسب و کار می باشد.
خدمات پرفکت مانی شامل:

  • انتقال پول بین کاربران؛
  •  امکان پرداخت در سایت؛
  • امکان خرید کالاها و خدمات به وسیله اینترنت؛
  • خرید بیت کوین ، طلا ، دلار آمریکا و یورو؛
  • صدور و دریافت وام در داخل سیستم؛
  • و دریافت درآمد مازاد به واسطه شرکت در یک برنامه مشارکتی، می باشد.

بزرگترین اشکال این سیستم، این است که نه تنها امکان استرداد عملیات و انتقال آن به حساب بانکی شخصی به طور مستقیم از طریق وب سایت آن وجود ندارد، بلکه باید این کار را از طریق مبدل های موجود در وب سایت انجام داد؛ از اینرو، بسیاری از مردم این سیستم را مستقیما از سیستم پرداخت الکترونیکیEpay.com خرید و فروش می کنند.(این وب سایت به عنوان شریک رسمی پرفکت مانی شناخته می شود.) همچنین، خرید و فروش پرفکت مانی در این سایت، کم هزینه، آسان و سریع صورت می گیرد.

 

در صورت داشتن حساب کافی، برای تبادل پرفکت مانی با دلار آمریکا و فروش آن به سایت پرداخت الکترونیکی،  انجام مراحل زیر الزامی می باشد:
1) دستور سپرده پرفکت مانی و
2) دستور برداشت دلار آمریکا را ترتیب دهید.


به منظور تبادل پرفکت مانی با ارز دلار و یورو، می بایست آن را از سایت پرداخت الکترونیکی خریداری نمایید و مراحل زیر را انجام دهید. (هزینه تراکنش فقط یک درصد است؛ 100 دلار آمریکا معادل 99 پرفکت مانی در سیستم پرداخت الکترونیکی می باشد) 
1) دستور سپرده به یورو یا دلار 
2) دستور استرداد پرفکت مانی

سیستم پرداخت الکترونیکی Epay، بستری قابل اعتماد برای خرید و فروش انواع ارزهای الکترونیکی از جمله Perfect Money ، Advcash ، Payeer و Fasapay است و حتی امکان تبادل بین ارز دیجیتال و ارز الکترونیکی در آن وجود دارد.


پرفکت مانی ایران را تحریم نکرده است

علی رغم تحریم های گسترده مالی علیه ایران، تاکنون گزارشی از تحریم از سوی شرکت پرفکت مانی برای کاربران ایرانی دریافت نشده است؛ از اینرو، امروزه این سرویس با ایجاد امکان تبادلات مالی و پرداخت بین المللی، از محبوبیت برخوردار است. 
لازم به ذکر است که این پلتفورم، یک بخش ویژه به زبان فارسی دارد که کاربران ایرانی با انتخاب زبان فارسی می توانند از خدمات بخش پرداخت و دانلود و همچنین راهنما استفاده نمایند.
 

نظرات کاربران

شما میتوانید نظر خود را در مورد این مطلب بیان کنید.

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
حروف بزرگ و کوچک یکسان است.